rnoflyzone (rnoflyzone) wrote,
rnoflyzone
rnoflyzone

И смех, и грех

В ответ на предложение Путина Киев предложил Москве подписать график имплементации Минских договоренностей в их интерпретации! То есть, с контролем над границей и выводом войск! Что еще кремлины могли ожидать?
http://www.gazeta.ru/politics/news/2015/01/19/n_6835889.shtml

Они даже называют это мирным планом Порошенко на сайте МИДа украинского.
Ждем капитуляции кремлинов.

"Зазначені домовленості, які побудовані на Плані Президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, включають всі ключові елементи, необхідні для якнайшвидшої деескалації ситуації, її стабілізації та початку відродження Донбасу, а саме: припинення вогню, відновлення українського контролю на українсько-російському державному кордоні, повне і негайне виведення іноземних військ та найманців, забезпечення виходу на лінію розмежування від 19 вересня 2014 р., відведення важкого озброєння, звільнення заручників та незаконно утримуваних осіб, покращення гуманітарної ситуації в регіоні, і проведення місцевих виборів за українським законодавством."
Tags: Новости
Subscribe
promo rnoflyzone december 2, 2014 14:56 212
Buy for 100 tokens
Поставьте танк впритык к стене и включите его двигатель на полную мощность. Он не сдвинется с места. Но тот же самый танк с легкостью проломит стену, если врежется в неё на полном ходу. И то же самое произошло в украинском кризисе! Запад разогнался, и теперь его очень сложно будет остановить.…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments